Jesteś 16514345 odwiedzającym, odsłon 42845462 | Dzisiaj jest: Środa, 8 Grudzień 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-01-30
Proponowane tematy warsztatów z coachingu

W semestrze letnim Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US wraz z p. Julią Podwysocką planują przeprowadzić dla Państwa warsztaty z coachingu.

Pani Julia jest dyplomowanym coachem i szkoleniowcem. Łączy warsztaty rozwoju osobistego i kompetencji miękkich. Jest również właścicielem Szkoły Relacji, w której programy warsztatów oparte są na procesie coachingu i postrzeganiu Klienta jako jednostki podmiotowej: sprawczej, samodzielnej i potrafiącej wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje. Prowadzi sesje coachingowe, w czasie których pomaga coachee w procesie dokonywania efektywnych zmian i tworzeniu drogi ku czerpaniu satysfakcji z życia.

Dlatego zwracamy się do Państwa z proponowanymi tematami zajęć. Będziemy wdzięczni jeżeli odpowiecie Państwo na naszą ankietę >>> oraz udostępnicie ją swoim znajomym.

Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomogą nam stworzyć program, który będzie dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań :)

Po inne wiadomości zapraszamy Państwa na strony internetowe Akademickiego Biura Karier US i Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości US.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.