Jesteś 11437607 odwiedzającym, odsłon 34489778 | Dzisiaj jest: Sobota, 25 Luty 2017 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydziały US: Jednostki administracyjne US


2017-02-23
Pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym dla osób niepełnosprawnych
Uprzejmie informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - Dział Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Szczecinie przystąpił do realizacji w 2017 roku pilotażowego programu "Aktywny Samorząd". Głównym celem programu jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających uczestnictwo osoby niepełnosprawnej w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji. W załączeniu ulotka dotycząca realizowanej formy wsparcia programu "Aktywny samorząd" - Moduł II.
2017-02-16
Wsparcie dla umiędzynarodowienia przedsiębiorczości poprzez wspólne standardy nauczania - Boosting business integration through joint VET education - BBVET
Projekt BBVET jest międzynarodową inicjatywą podnoszenia kompetencji w oparciu o współpracę ponadnarodową. Projekt BBVET stanowi międzynarodową inicjatywę wsparcia internacjonalizacji kształcenia i szkolenia zawodowego (ang. vocational education). Dodatkowo BBVET wspomaga rozwój transgranicznej przedsiębiorczości.
więcej
2017-01-24
Uwaga Studenci ERASMUS+ - spotkania informacyjne
Drodzy Studenci!
Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych wyjazdami stypendialnymi w programie ERASMUS+ na studia oraz na praktyki w roku akademickim 2016/2017.
więcej
2017-01-24
Zajęcia zamienne
Uprzejmie przypominamy, iż zgodnie z organizacją roku ak. 2016/2017 dnia 25 i 26 stycznia (środa i czwartek) odbędą się zajęcia piątkowe (tydzień nieparzysty).
2017-01-20
Relacja ze spotkania z cyklu Zarządzanie, jak się masz?
W dniu 16. stycznia br. o godz. 13.00, w sali 010 WZiEU odbyło się pierwsze spotkanie nauki z praktyką z cyklu ZARZĄDZANIE, jak się masz?: wykład Zarządzanie w TSL, zorganizowany przez Katedrę Organizacji i Zarządzania oraz Katedrę Gospodarki Światowej i Transportu Morskiego. Gościem specjalnym, a jednocześnie Prelegentem był Pan Mirosław Mrówczyński, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu transportem lądowym, wodnym i powietrznym, pracujący w spółkach krajowych i międzynarodowych, obecnie Dyrektor PKP CARGO CONNECT Sp.z o.o.
więcej
Obrony prac doktorskich
W lutym 2017 roku odbędą się obrony następujących prac doktorskich:

mgr. inż. Grzegorza KINELSKIEGO
na temat: "Oddziaływanie centrów usług wspólnych na konkurencyjność przedsiębiorstw sektora energetycznego"

Więcej informacji: link.
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
Biblioteka

E-dziekanat


Selfcare

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.