Jesteś 16395352 odwiedzającym, odsłon 42721658 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2014-10-31
Zaproszenie na debatę publiczną - Odrzańska droga wodna

CEL: 
Promocja żeglugi śródlądowej, jako ważnego komponentu nowoczesnego transportu w Unii Europejskiej. Dyskusja o Odrzańskiej Drodze Wodnej (ODW) w europejskim systemie dróg wodnych. Prezentacja stanowisk, opinii, związanych z: modernizacją infrastruktury ODW, Kanału Śląskiego oraz projektem Kanału Odra-Dunaj-Łaba. Dyskusja na temat gospodarczego użytkowania rzeki oraz ważnych dla ODW regulacji prawnych. Perspektywy rozwojowe miast nadodrzańskich. Prezentacja wyników rejsu badawczego „Odzieramy Odrę z Mitów”. 

GRUPY DOCELOWE: 
Debata ma charakter otwarty. Do udziału w dyskusji zaproszono między innymi organizatorów rejsu badawczego „Odzieramy Odrę z Mitów”, przedsiębiorców, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, pracowników uczelni wyższych, organizacji działających na rzecz rozwoju Odrzańskiej Drogi Wodnej, polityków, dziennikarzy oraz studentów. 

Prezentowane w trakcie spotkania opinie są opiniami jego uczestników i nie należy ich traktować jako stanowiska (stanowisk) organizatorów: Rady Interesantów Portu Szczecin oraz Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem organizatorów spotkania jest stworzenie platformy dialogu, wymiany opinii, w sprawach istotnych dla rozwoju Pomorza Zachodniego.

W PROGRAMIE:
- Prezentacja wyników rejsu badawczego
  pn. „Odzieramy Odrę z Mitów”.
- Infrastruktura Odrzańskiej Drogi Wodnej.
- Gospodarka i prawo.

TERMIN:
Piątek, 7.11.2014 r., w godz. 11.30 - 15.00

MIEJSCE:
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług 
Uniwersytetu Szczecińskiego
SERVICE INTER-LAB - Sala Rady Wydziału 
(wejście główne WZiEU, parter sala 010)
ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin

Parking. Dojazd od Ronda Uniwersyteckiego. Z ronda zjeżdżamy w ulicę Krakowską. Następnie, na pierwszych światłach, zawracamy w kierunku Wydziału Humanistycznego (parking przy budynku). Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług mieści się w wieżowcu na terenie kampusu. Wejście główne od strony ul. Cukrowej.

ORGANIZATORZY:
Rada Interesantów Portu Szczecin,
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług 
Uniwersytetu Szczecińskiego

ZGŁOSZENIA:
Osoby zainteresowane udziałem w debacie 
prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: 
uniarzeczna@gmail.com 
w terminie do 5.11.2014 roku. 

W e-mailu, o tytule „Zgłoszenie - debata ODW 7.11.2014 r.”, prosimy podać: imię i nazwisko, nazwę reprezentowanego podmiotu, funkcję oraz kontakt (adres pocztowy i numer telefonu). 

Organizatorzy informują, że debata będzie nagrywana (film). Zapis z dyskusji zostanie opublikowany w Internecie. Udział w spotkaniu będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie prezentowanych w trakcie dyskusji treści. 

Język debaty: język polski

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.