Jesteś 16395976 odwiedzającym, odsłon 42722301 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2014-05-27
Rola kapitału ludzkiego w rozwoju społeczno-gospodarczym regionu

Zaproszenie na Konferencję pt. Rola kapitału ludzkiego w rozwoju społeczno-gospodarczym regionu, 10-11.06.2014 r., Szczecin, ul. Cukrowa 8, Aula 048

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego razem z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Izbą Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości, w dniach 10 i 11 czerwca 2014 r. (wtorek i środa) w Szczecinie organizuje Konferencję Naukową pt. „Rola kapitału ludzkiego w rozwoju społeczno-gospodarczym regionu”. Konferencja odbędzie się w Uniwersytecie Szczecińskim, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług, ul. Cukrowa 8 w Szczecinie, sala 048.
Organizowana Konferencja ma szczególny charakter, ponieważ dotyczy kapitału ludzkiego. Jak mawiał Arystoteles „Pragnienie wiedzy leży w głębi ludzkiej natury”. Warto więc pamiętać, że kapitał ludzki pełni strategiczną rolę w organizacji oraz oddziałuje na kapitał strukturalny, który uważany jest za potencjalne źródło przewagi konkurencyjnej. Dlatego jakość ludzi przesądza zawsze o sukcesie przedsiębiorstwa, regionu czy kraju. Systemy zarządzania w firmach są takie, jaka jest jakość kapitału ludzkiego w nich pracujących. Stąd zasadne staje się podjęcie szerokiego zakresu działań zmierzających do kompleksowej diagnozy sytuacji, formułowania i implementacji strategii oraz oceny możliwości, jakie stwarza kapitał ludzki w rozwoju społeczno-gospodarczym regionu.
Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do czynnego udziału w Konferencji, czego wyrazem byłoby uczestnictwo w 4 panelach: „Zachodniopomorski rynek pracy”, „Młodzi na rynku pracy”, „Long, Live, Learning” i „HR, flexicurity”.  Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.efskonferencja.wzieu.pl. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 04.06.2014 przez zgłoszenie na stronie internetowej: http://www.efskonferencja.wzieu.pl/rejestracjanakonferencje.php - liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Konferencji jest bezpłatny.
W ramach Konferencji Naukowej, już po jej zakończeniu, wydana zostanie publikacja naukowa pod tym samym tytułem będąca zbiorem wszystkich pozytywnie zrecenzowanych artykułów naukowych nadesłanych przez jej uczestników. Tym samym zachęcamy gorąco Państwa do opracowania artykułów wpisujących się w tematykę Konferencji i paneli.  Termin przesyłania artykułów upływa 30.06.2014 r.
 
Z poważaniem,
 
 
dr hab. prof. US Piotr Niedzielski
dr Karolina Drela
dr Katarzyna Brzychcy
 
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.