Jesteś 16395550 odwiedzającym, odsłon 42721856 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2014-04-16
Międzynarodowe kompetencje w branży hotelarskiej

„Międzynarodowe kompetencje w branży hotelarskiej - International Competences in Hospitality, organizowanym przez LSJ Agencję Pracy oraz Europil, a współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt składa się z 7 edycji, w tej chwili prowadzimy rekrutację do 4 edycji. Ostatnie rozmowy rekrutacyjne będą odbywać się w lipcu 2014. Adresatami projektu są osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo do 24 roku życia z województwa zachodniopomorskiego. Każdy uczestnik projektu będzie brał udział w warsztatach szkoleniowych, 2-miesięcznych szkoleniach zawodowych oraz 2-miesięcznych stażach w Wielkiej Brytanii. Dla uczestników przewidziane jest stypendium szkoleniowe i stażowe oraz wszelkie certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.  Jest to zatem świetna okazja, aby zdobyć międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie hotelarskiej.

  • Tygodniowe warsztaty szkoleniowe - odbywają się w Szczecinie, od poniedziałku do piątku od godziny 09:00-15:00. Tematyką warsztatów jest rynek pracy.
  • Dwumiesięczne szkolenia zawodowe - również na terenie Szczecina, złożone z 3 części: szkolenia z języka angielskiego, profesjonalna obsługa klienta w hotelu oraz szkolenia barmańskie i kelnerskie. Dla uczestników szkoleń przewidziane jest stypendium w wysokości 5zł/h netto (przy minimalnej frekwencji 80%), catering, materiały szkoleniowe oraz zwroty kosztów dojazdu dla osób z poza Szczecina.
  • Dwumiesięczne staże w Wielkiej Brytanii - uczestnicy wyjeżdżają za granicę, gdzie mają zapewnione stypendium stażowe w wysokości ok. 1307 zł netto, wyżywienie, zakwaterowanie i przelot. Po odbyciu stażu najlepsi uczestnicy otrzymują ofertę pracy w angielskich ośrodkach wypoczynkowych. 

 

Proszę o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych znajdujących się na stronie projektu: www.miedzynarodowe-kompetencje.pl, projekt2@lsj.pl

Zapisy do 6 edycji trwają do 20 maja 2014!

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 505 059 044
oraz na stronie internetowej projektu: www.miedzynarodowe-kompetencje.pl 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.