Jesteś 16395536 odwiedzającym, odsłon 42721842 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2014-03-20
Drogowskazy Kariery

Niezależne Zrzeszenie Studentów pragnie serdecznie zaprosić wszystkich studentów na warsztaty i szkolenia przeprowadzone w ramach Projektu Drogowskazy Kariery, które będą miały miejsce w dniach 26-27 marca 2014r.

Drogowskazy Kariery są kompleksowym ogólnopolskim programem na rzecz rozwoju ścieżki kariery studentów.

Misją Programu jest pomoc studentom w kształtowaniu własnej przyszłości i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju. Program ma na celu najpierw prezentację możliwości, jakie mają przed sobą studenci, pomoc w dokonaniu wyboru odpowiedniej ścieżki kariery, a następnie ułatwienie skutecznej realizacji wymarzonego scenariusza.

Studenci - uczestnicy Programu - uzyskują możliwość poznania zarówno specyfiki pracy w poszczególnych branżach jaki i potencjalnych pracodawców.

W tym roku  Drogowskazy Kariery są organizowane po raz VII.  Projekt będzie realizowany na dwóch uczelniach Uniwersytecie Szczecińskim oraz Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. W dniu 26. marca szkolenia odbędą się na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Żołnierskiej. Natomiast 27. marca szkolenia odbędą się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza.

Aby wziąć udział należy się zapisać wchodząc na poniższą stronę:
www.zapisy.drogowskazykariery.pl

Zapisy ruszają już od 17. marca i będą trwały do 26. marca.

WYBIERZ SWOJĄ WŁASNĄ DROGĘ KARIERY!!

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.