Jesteś 16416054 odwiedzającym, odsłon 42742980 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-10-22
Czy euro się opłaca? Polska w perspektywie przyjęcia wspólnej waluty.Serdecznie zapraszamy na debatę pt.: „Czy euro się opłaca? Polska w perspektywie przyjęcia wspólnej waluty”, która odbędzie się w dniu 24 października 2013 r.,
w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Humanistyczny, ul. Krakowska 71-79
w Szczecinie o godz. 13:00. Udział w debacie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W debacie udział wezmą:

prof. zw. dr hab. Małgorzata Zaleska - członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego. W latach 1998-2003 doradca prezesa Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, w latach 2000-2002 członek Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, w latach 2005-2006 ekspert Ministra Edukacji Narodowej i Sportu do opracowania standardu kierunku „finanse i bankowość”, członek Komisji Nadzoru Bankowego, od 20 kwietnia 2007 roku do 31 lipca 2009 roku Prezes Zarządu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Od 3 sierpnia 2009 roku, na wniosek Prezesa NBP Sławomira Skrzypka powołana przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na stanowisko członka zarządu NBP.
prof. zw. dr hab. Stanisław Flejterski - Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, Katedra Bankowości i Finansów Porównawczych Uniwersytetu Szczecińskiego. Członek Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Szczecin, Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego, Polsko-Chińskiego Stowarzyszenia Współpracy Naukowo-Gospodarczej Pomorze Zachodnie -Guandong.
prof. dr hab. Zbigniew Galor - Instytut Socjologii, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
dr Marek Zwolankowski - Katedra Finansów, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Katedra Finansów.
Paweł Szynkaruk - dyrektor naczelny PŻM, Prezes Związku Armatorów Polskich oraz Wiceprezes Pracodawców RP (dawniej Konfederacji Pracodawców Polskich).
Dariusz Więcaszek - Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.
Zapraszamy przede wszystkim do wspólnej refleksji nad przyjęciem wspólnej waluty euro. Razem z Państwem chcielibyśmy rozpocząć społeczną debatę nad korzyściami i ryzykiem związanymi z przyjęciem euro w Polsce.
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z konsultantami RODM Szczecin pod numerem telefonu: 91 455-35-69 lub bezpośrednio w siedzibie przy al. Wojska Polskiego 67 w Szczecinie.
Organizatorzy: Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie, Narodowy Bank Polski Oddział w Szczecinie, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Partnerzy: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Europe Direct Szczecin.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.