Jesteś 16317247 odwiedzającym, odsłon 42639213 | Dzisiaj jest: Wtorek, 21 Wrzesień 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-10-15
Profesor Leszek Balcerowicz w Szczecinie (środa, 30 października)

Forum Obywatelskiego Rozwoju zaprasza na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza "Odkrywając wolność", który odbędzie się w godzinach 11:00 - 12:30 na Uniwersytecie Szczecińskim w Auli Nowej Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US, ul. Mickiewicza 64.
Wykłady są częścią obywatelskiej kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju, która ma na celu dotrzeć do kilkuset tysięcy ludzi i ponownie wprowadzić pojęcie wolności do dyskursu publicznego w Polsce. Dotychczas kilkunastu wykładów o wolności w różnych miastach Polski wysłuchało łącznie prawie 25 tys. osób.
W centrum tej obywatelskiej kampanii leży książka "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów". Jest to unikalny zbiór 50 dzieł klasyków myśli wolnościowej od Adama Smitha przez Miltona Friedmana aż po Leszka Kołakowskiego. Wyboru tekstów dokonał Leszek Balcerowicz, który jest również autorem wstępu do książki.
Po wykładzie będzie można kupić książkę "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" i zdobyć dedykację Leszka Balcerowicza.
Serdecznie zapraszamy!

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.