Jesteś 15539722 odwiedzającym, odsłon 41809242 | Dzisiaj jest: Czwartek, 24 Wrzesień 2020 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-06-18
Monitorowanie karier zawodowych absolwentów - o co chodzi?

Studenci/Absolwenci,
w związku z dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy oraz koniecznością dostosowywania programów kształcenia do oczekiwań i wymagań pracodawców oraz studentów, Uniwersytet Szczeciński monitoruje kariery zawodowe absolwentów Uczelni (na podst. Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym).

I etap monitorowania to zebranie oświadczeń, w których Państwo wyrażacie lub nie wyrażacie zgody na udział w badaniu ankietowym absolwentów. Formularz oświadczenia, należy wydrukować poprzez swoje konto w systemie E-dziekanat lub pobrać ze strony internetowej swojego Wydziału lub Akademickiego Biura Karier US. Własnoręcznie podpisane oświadczenie należy przekazać pracownikowi dziekanatu, który dokona wpisu do karty obiegowej.

Badanie prowadzi Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, które będzie przesyłać, na podany przez Państwa adres mailowy, elektroniczną wersję ankiety. Ankietowanie prowadzone będzie cyklicznie - po 6 miesiącach oraz 3 i 5 latach od ukończenia studiów. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu nie więcej niż 10 min. W każdym momencie możecie Państwo cofnąć zgodę na udział w badaniu.

Zachęcamy Państwa do udziału w badaniu, dzięki temu będziecie mieli wpływ na kształtowanie programów kształcenia przez US oraz będziecie mogli podzielić się cenną wiedzą z kolejnymi pokoleniami studentów.

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.