Jesteś 15542117 odwiedzającym, odsłon 41812218 | Dzisiaj jest: Sobota, 26 Wrzesień 2020 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-05-10
Ekonomia z Mistrzem Świata w Brazylijskim Jiu-Jitsu

Miło nam poinformować, że pracownik naszego wydziału - mgr Marcin Janowski zdobył tytuł Mistrza Świata federacji  NAGA w Brazylijskim Jiu-Jitsu, w kategorii Masters Brown / Black Belt Super Heavy.
Mistrzostwa  Świata odbyły się 20-21 kwietnia w Stanach Zjednoczonych w Nowym Jorku i uczestniczyło w nich ponad 500 zawodników z całego świata. Dodatkowym sukcesem było wywalczenie srebrnego medalu w kategorii Masters Brown / Black Belt Heavy. Ponadto mgr Marcin Janowski podczas przygotowań do zawodów miał okazję poznać i trenować z utytułowanymi zawodnikami  formuły MMA : Luisem Azaredo oraz Plinio Cruzem, którzy walczyli dla takich organizacji jak PRIDE, Cage Rage czy Bellator.
Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny sukces naszego pracownika, zdobył on trzykrotnie tytuł Mistrza Europy oraz dwukrotnie tytuł Międzynarodowego Mistrza London Open.
Podczas wszystkich zawodów mgr Marcin Janowski reprezentował Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, który jest jego głównym sponsorem.
Mgr Marcin Janowski jest asystentem w Katedrze Ekonomii Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług i jest opiekunem aktywnie działającego Koła Naukowego EconomUS.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i życzymy dalszych sukcesów naszemu Mistrzowi.


wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.