Jesteś 16162681 odwiedzającym, odsłon 42478922 | Dzisiaj jest: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-04-30
Spotkanie Meet Project Managers

Spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA oraz sympatyków zarządzania projektami „Agile Project Management - co w tym jest?”

Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska wraz z Katedrą Organizacji i Zarządzania Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego  oraz PMI (Project Management Institiute Poland Chapter) serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące zwinnych metodyk zarządzania projektami.

 

Temat spotkania:

W ostatnim czasie bardzo często się mówi o agile. Wydaje się, że zmienia to całe nasze myślenie o zarządzaniu projektami. A przecież zarządzanie projektami rozwijamy już kilkadziesiąt lat. Czy agile to wszystko przekreśla? Czy to rewolucja czy ewolucja? Czy dalej możemy mówić o zarządzaniu projektami? W prezentacji zostaną pokazane podstawowe różnicę między APM, a TPM. Podstawy, postawy i wartości, które zmieniają nasze myślenie o zarządzaniu projektami.

Termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się 6 maja, w godzinach 17.00 - 18.30 w budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług, przy ulicy Cukrowej 8 - sala 010 (Sala Rady Wydziału - parter).

Prelegent specjalny:

Prelekcję wygłosi Michał Rączka - wykładowca na WSB w Poznaniu. Kierownik IT Governance i AgilePMO w Grupie Allegro. Przedstawiciel Agile CoP w ramach PMI Poland Chapter. Doświadczony ekspert zarządzania projektami, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz E-commerce. Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach Project Management Institute oraz International Project Management Association. Członek Zarządu PMI Poland Chapter. Pasjonat i ewangelista agile oraz zastosowania lean w zarządzaniu projektami. Posiadacz certyfikatów: PMP, PMI-ACP, Scrum PSPO, PSM, AgilePM Practitioner, ITIL, CISA.
Plan spotkania:
1.         17.00. - 17.10 - przywitanie uczestników spotkania
2.         17.10. - 18.00 - prelekcja
3.         18.10 - 18.30 - dyskusja
Warunki uczestnictwa:

Udział w warsztacie jest bezpłatny.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa na adres mailowy Koła Naukowego Zarządzania Projektami  „Project” project.wzieu@gmail.com

Dodatkowy kontakt:
Joanna Rzempała te. 500-048-452 - mail: joanna.rzempala@wzieu.pl, joanna.rzempala@ipma.pl

Plakat
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.