Jesteś 17379438 odwiedzającym, odsłon 43741891 | Dzisiaj jest: Niedziela, 29 Styczeń 2023 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-04-10
BOSS Festiwal. Biznesmeni będą szkolić studentów!

BOSS Festiwal. Biznesmeni będą szkolić studentów!

Nadchodzi X szczecińska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 15-23 kwietnia w największych szczecińskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty, szkolenia oraz spotkania inspirujące skierowane do studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców.

Tegoroczny BOSS Festiwal to 7 dni wypełnionych szkoleniami, prelekcjami i case studies w czterech modułach:
Manager 2.0 - inspirujące spotkania z ludźmi doświadczonymi na stanowiskach zarządczych oraz młodymi przedsiebiorcami, którzy odnieśli sukces na stanowisku managerskim. W ramach modułu odbęda sie warsztaty z certykowanymi Project Managerami, którzy poprowadza uczestników przez zakamarki profesjonalnego zarządzania projektami.
Coaching & Human Resources - cieszące się rokrocznie niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia i warsztaty m.in. z autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirować i motywować do działania będa znane osobistości ze świata biznesu.
PR&Marketing -  Warsztaty na temat marketingu w Internecie i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Spotkania z blogerami oraz przedstawicielami największych polskich agencji reklamowych, interaktywnych i social media.
Biznes&Start-up - spotkania z przedsiębiorcami, inwestorami i freelancerami. Szkolenia w ramach tego modułu będą kłaść nacisk na umiejętności takie jak skuteczne negocjacje i techniki sprzedaży. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak: e-biznes, start-up, zakładanie własnej działalności.

Co roku BOSS Festiwal to  możliwość zetknięcia się dwóch światów - studenckiego i biznesowego. Kontakt  z praktykami  pozwala młodym spojrzeć na  a rynek pracy z nowej perspektywy i uzupełnić wiedzę, której nie zapewniły im studia wyższe.

W tym roku wśród prelegentów nie zabraknie managerów, przedsiębiorców, prezesów oraz ludzi nauki. Będą szanse do zadawania pytań i nawiązywania kontaktów networkingowych. Tegoroczna edycja będzie dla wszystkich uczestników potężną dawką inspiracji i motywacją do inwestowania w swoją przyszłość.

BOSS Festiwal to wydarzenie niekomercyjne i największe przedsięwzięcie Studenckiego Forum Business Centre Club.  W tym roku zagości w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce.

 

Przyjdź na BOSS Festiwal. Czekamy na Ciebie 15-23 kwietnia 2013 w Szczecinie!

więcej informacji na stronie: http://www.10festiwalboss.pl

Śledź nasz Fanpage i bądź na bieżąco: http://www.facebook.com/boss.szczecin

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.