Jesteś 17379414 odwiedzającym, odsłon 43741862 | Dzisiaj jest: Niedziela, 29 Styczeń 2023 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-04-03
Targi Pracy 2013 w Szczecinie. 50 wystawców, kilka tysięcy odwiedzających - kilkaset ofert pracy!

Szukacie pracy, stażu, praktyk? Zamierzacie zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcecie po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju? Najbliższa okazja nadarzy się już 11 kwietnia!
W hali przy ul. Narutowicza 17 w Szczecinie odbędzie się VIII edycja Targów Pracy Pomorza Zachodniego. Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym.
Podczas Targów będzie można spotkać się z nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności ale także służbami mundurowymi (np. wojsko, policja) zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi. W tegorocznej edycji Targów pojawią się firmy m.in. z branży finansowej (ING Bank Śląski, Credit Agricole), informatycznej (BLStream, Mobica - otwierająca oddział w Szczecinie), handlowej (NETTO, Jeronimo Martins), produkcyjnej (Oticon, Cargotec), czy medycznej (AMEOS Klinikum Ueckermünde, Promedica 24).
Jednym z tegorocznych wystawców będzie firma Genpact, światowy lider w branży business services & technology solutions, pierwszy najemca powierzchni biurowych w nowo wybudowanym obiekcie Brama Portowa I.
Osoby zainteresowane autorozwojem i podniesieniem swoich kwalifikacji będą miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje,  lub wziąć udział w ciekawych warsztatach:

  • „Zasady pozyskiwania dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej” (Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie)
  • Akademickie Biuro Karier US - partner studentów i absolwentów w wejściu na rynek pracy
  • CV - Twoja przepustka na rozmowę kwalifikacyjną - Agnieszka Nastalczyk - Architekci Kariery Sp. z o. o. 

Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Czym są Targi Pracy?
Targi Pracy to przede wszystkim okazja spotkania w jednym czasie i jednym miejscu, przedstawicieli różnych firm oraz porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia, odbycia stażu czy praktyki. Targi Pracy, jak co roku stanowią swoistą platformę umożliwiającą nawiązanie nieskrępowanego i bezpośredniego kontaktu obydwu stronom rynku pracy (pracodawcy - poszukujący pracy).
Do kogo kierowana jest impreza? 
Na Targi zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa ale przede wszystkim studentów i absolwentów zachodniopomorskich uczelni, którzy albo szukają pierwszego doświadczenia zawodowego (staż, praktyka, zatrudnienie) albo już teraz - w czasie studiów - chcą dowiedzieć się czego „wymarzony pracodawca” będzie od nich oczekiwał, gdy za parę lat opuszczą mury uczelni i wejdą na rynek pracy.
Targi Pracy są także otwarte dla osób chcących odmiany w swoim życiu zawodowym, lub najzwyczajniej - szukających pracy. Dla wszystkich, udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny.
Co na celu mają Targi Pracy? Co mogą dać uczestnikom?
Targi Pracy, najprościej ujmując, mają na celu ułatwienie mieszkańcom naszego miasta i regionu znalezienie (zmianę) pracy bądź zdobycie wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.
Więcej o imprezie na stronie www.targipracy.szczecin.pl oraz www.facebook.com/TargiPracySzczecin
Targi Pracy dofinansowane są ze środków Gminy Miasto Szczecin.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.