Jesteś 17379450 odwiedzającym, odsłon 43741904 | Dzisiaj jest: Niedziela, 29 Styczeń 2023 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2013-03-22
Wrocławskie Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR przy współpracy z Kołem Naukowym Marketingu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje ogólnopolski konkurs Karierosfera.

W dniach od 8 do 25 marca studenci zbędą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z szeroko pojętego biznesu, wypełniając test on-line na stronie www.karierosfera.pl. Następnie, w 13 największych polskich ośrodkach akademickich, rozwiążą pisemny test, składający się z 50 pytań z wybranej przez siebie dziedziny.

W tegorocznej edycji do wyboru są: Audyt(Ernst&Young), Finanse Przesiębiorstw(PwC), IT w Bankowości(ING Bank Śląski), Human Resources(Mymandays) oraz Prawo Podatkowe(Ernst&Young).

Ostatnim etapem będzie rozwiązanie case study, ułożonego oraz przeprowadzonego przez Patrona Dziedziny, czyli firmy, w której zwycięzcy odbędą praktykę. W tym samym dniu, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, odbędzie się Gala Finałowa, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Patronat honorowy nad konkursem objął prezydent miasta Szczecin.

Więcej informacji na stronie www.karierosfera.pl oraz na facebooku:https://www.facebook.com/karierosfera.konkurs.Plakat 1
Plakat 2
Plakat 3
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.