Jesteś 16162693 odwiedzającym, odsłon 42478934 | Dzisiaj jest: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2012-11-14
Erasmus dla młodych przedsiębiorców

Zapraszamy Państwa na seminarium poświęcone programowi "Erasmus dla młodych przedsiębiorców", które odbędzie się 20 listopada 2012 r. w Szczecinie, o godz. 11:00. w Szczecińskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Niemierzyńskiej 17a.

Początkujący przedsiębiorcy oraz osoby, które dopiero planują rozpocząć działalność gospodarczą, w ramach programu Komisji Europejskiej "Erasmus dla młodych przedsiębiorców" mają możliwość wyjazdu za granicę i rozpoczęcie współpracy z doświadczonymi przedsiębiorcami.

Program pozwala na poznanie zasad funkcjonowania małego lub średniego przedsiębiorstwa w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej, a przez to na zdobycie nowych umiejętności w biznesie. Praca u boku doświadczonego przedsiębiorcy owocuje również nawiązaniem przydatnych kontaktów czy poszerzeniem bazy potencjalnych kontrahentów. Nie do przecenienia może okazać się także znajomość zagranicznego rynku danej branży.

Uczestnictwo w programie jest korzystne również dla doświadczonego przedsiębiorcy. Świeże spojrzenie na biznes młodej, dynamicznej osoby może pomóc usprawnić zarządzanie firmą, a także pozwolić na pogłębienie wiedzy na temat rynku kraju pochodzenia młodego przedsiębiorcy.

Część pobytu za granicą uczestników jest finansowana ze środków Unii Europejskiej.

Seminarium jest organizowane przez Urząd Miasta Szczecin w ramach projektu pn. "Transgranicza Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu Pomerania", Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny.

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres: cud.szczecin@um.szczeciini.pl lub Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania, Urząd Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w Seminarium do dnia 16 listopada 2012 r.

Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie tego przedsięwzięcia są: Katarzyna Świątkowska oraz Seweryn Purolczak, mail: cud.szczecin@um.szczecin.pl, tel. +48 91 435 11 17, +48 91 424 53 60

Program: pobierz

Karta zgłoszenia: pobierz

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.