Jesteś 15546007 odwiedzającym, odsłon 41816345 | Dzisiaj jest: Niedziela, 27 Wrzesień 2020 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne US







Aktualności
2012-11-07
Sprawdź ofertę US

Już 8 listopada rusza I edycja konkursu "Sprawdź ofertę US".
Dwa razy w tygodniu na stronie www.oferta.univ.szczecin.pl, w treści opisującej kierunki, umieścimy określony symbol, który trzeba będzie odszukać. Link do strony, na której uczestnik konkursu odnajdzie tajemniczy symbol, należy jak najszybciej przesłać na adres konkurs@univ.szczecin.pl - wygrywają autorzy 3 najszybciej przesłanych e-maili!

Aby odszukać symbol należy odwiedzić nowy serwis www dla kandydatów www.oferta.univ.szczecin.pl, gdzie zaprezentowane zostały wszystkie kierunki studiów, które proponujemy kandydatom w roku akademickim 2013/14. Nowy serwis jest intuicyjny, nowoczesny, praktyczny i atrakcyjny wizualnie. Istotnym elementem nowego serwisu jest wyszukiwarka internetowa, która ułatwi kandydatom wybór kierunku studiów. Maturzyści znajdą tu poza kryteriami kwalifikacji, przykładowymi przedmiotami, algorytmem i miejscem, gdzie należy składać dokumenty, także możliwości zatrudnienia, propozycje kierunków studiów, które można wybrać, zdając te same przedmioty maturalne oraz informacje o możliwości rozwoju w czasie studiów. Dodatkowo na stronie zamieściliśmy informacje dotyczące rekrutacji, akademików i stypendiów.

Na zwycięzców konkursu czekają unikatowe gadżety US, których na próżno szukać w sklepach. Na pierwszy ogień pójdą przedpremierowe kalendarze książkowe na 2013 rok - zwycięzcy będą pierwszymi posiadaczami. W kolejnych etapach będzie można wygrać: teczki ze skóry ekologicznej, pendrive'y, torby na laptopa, koszulki, ramki elektroniczne oraz zestaw akcesoriów komputerowych.

Wszelkie informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.konkursy.univ.szczecin.pl. Śledzić konkurs można również na Facebooku US: http://www.facebook.com/UniwersytetSzczecinski.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?




E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.