Jesteś 16395413 odwiedzającym, odsłon 42721719 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2012-10-08
CSR[4students] - konkursy

Weź udział  w konkursie! Wygraj laptopa!

Stowarzyszenie Kreatywni dla Szczecina zaprasza studentki i studentów zachodniopomorskich uczelni wyższych do udziału w konkursie "Społeczna odpowiedzialność zachodniopomorskiego biznesu", w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości blisko 4 tys. złotych (w tym laptop, aparat fotograficzny, dysk zewnętrzny USB 1TB).

Konkurs polega na opracowaniu koncepcji (strategii) dowolnego projektu (projektów) z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) możliwego do realizacji przez wybrane przedsiębiorstwo z regionu zachodniopomorskiego (prawdziwe bądź fikcyjne).

Koncepcja (strategia) powinna składać się w szczególności z następujących elementów:

  • opis i specyfika działalności wybranego przedsiębiorstwa,
  • proponowane działanie (działania) z obszaru CSR korespondujące z profilem działalności wybranego przedsiębiorstwa (np. firma składująca odpady śmieci, organizuje coroczne festyny rodzinne dla swoich pracowników, podczas których prowadzi edukację ekologiczną),
  • analiza korzyści dla przedsiębiorstwa oraz jego otoczenia (interesariuszy).

Regulamin oraz bliższe szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej www.csr.szczecin.pl


Przyjdź na imprezę i wygraj laptopa!

Stowarzyszenie Kreatywni dla Szczecina zaprasza studentki i studentów zachodniopomorskich uczelni wyższych do udziału w konkursie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR - Corporate Social Responsibility), w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości blisko 4 tys. złotych (w tym laptop, aparat fotograficzny, dysk zewnętrzny USB 1TB).

Konkurs "CSR 1 z 6" (wzorowany na popularnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu") odbędzie się podczas imprezy CSR Show! w Klubie Pinokio, w piątek 9 listopada. Komplet wiedzy na podstawie, której przygotowane zostaną konkursowe pytania znajduje się na stronie www.csr.szczecin.pl

Regulamin, formularz zgłoszeniowy a także zasady konkursu znajdziecie na stronie internetowej www.csr.szczecin.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.