Jesteś 16386640 odwiedzającym, odsłon 42712407 | Dzisiaj jest: Poniedziałek, 18 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2012-02-29
Wybierz doświadczenie jakie chcesz zdobyć i dołącz

Wybierz doświadczenie jakie chcesz zdobyć i dołącz

Poszerz swoją wiedzą o praktyczne działanie. Zdobądź doświadczenie pracy w grupie lub poprowadź swój zespół. Działaj w międzynarodowym środowisku i nawiązuj nowe przyjaźnie.

Właśnie ruszyła kolejna rekrutacja do jednej z największych organizacji studenckich na świecie. Odważ się wykonać  pierwszy krok i aplikuj do AIESEC. Nie przegap swej szansy i już dziś dowiedz się co możesz zyskać działając lokalnie oraz jakie są możliwości wyjazdu na praktykę zagraniczną. Zainwestuj w siebie, wykorzystaj czas studiów i zobacz jak wiele możliwości jest przed Tobą!

Jeżeli dopiero zacząłeś studia i lubisz wyzwania albo po prostu myślisz już o swojej karierze zawodowej i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności, dołącz do 60 000 aktywnych młodych ludzi i wybierz rodzaj doświadczenia które chcesz zdobyć.

Co daje AIESEC?

Polscy studenci są coraz bardziej świadomi konkurencji na rynku pracy. By stać się bardziej atrakcyjnym pracownikiem już podczas studiów starają się rozwijać praktyczne umiejętności a nie tylko chłonąć akademicką teorię. Taką możliwość daje aktywna działalność w oddziale lokalnym. - mówi Michał student 4 roku z Łodzi.

W AIESEC nauczyłam się tak wiele, że trudno to wyrazić w kilku zdaniach. Najważniejsze? odpowiedzialności, systematyczności, planowania, odwagi w kontaktach biznesowych, dążenia do wyznaczonego celu i pracy w grupie. Nie straszne są mi już rozmowy kwalifikacyjne, nie boję się o to, co i jak będę robić w przyszłości. Poznałam swoje słabe i mocne strony, wiem, w którym zmierzam kierunku i jaki ma być tego finał. - opowiada Ewelina, jedna z 60 000 aktywnych studentów działających na całym świecie.
AIESEC to organizacja, która pozwala odkryć swoje prawdziwe zainteresowania oraz poznać wielu, kreatywnych ludzi z pasją i chęcią do pracy. Zdobędziesz tutaj doświadczenie z wielu dziedzin takich jak np.: marketing, HR czy sprzedaż. Poprzez kontakt z praktykantami z wielu krajów będziesz mógł rozszerzyć horyzonty ale także spędzić czas w międzynarodowym towarzystwie.  

Masz pytania? - napisz aiesec.szczecin@gmail.com, lub odwiedź nasze biuro, któro mieści się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (ul. Mickiewicza 64 pok. 0317) i porozmawiaj z członkami organizacji. Nie czekaj, wybierz doświadczenie które chcesz zdobyć
i zainwestuj w swoją przyszłość!
Nie czekaj! Wypełnij aplikacje na http://aiesec.pl/

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 110 krajach na świecie i liczy 60 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp. Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.