Jesteś 16386979 odwiedzającym, odsłon 42712751 | Dzisiaj jest: Poniedziałek, 18 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2012-02-20
Grasz o staż

Pełen energii? Zagraj w „Grasz o staż”!

Tuż po północy, z niedzieli na poniedziałek, na stronie www.grasz.pl pojawiły się konkursowe zadania. W ten sposób rozpoczęła się 17. edycja najstarszego na rynku akademickim konkursu - „Grasz o staż”.

Tegoroczna oferta to 223 płatne praktyki i nagrody dodatkowe o łącznej wartości 150 000 złotych. Aby wygrać, należy zarejestrować się na  www.grasz.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pełni rolę CV, a następnie rozwiązać minimum jedno, a maksymalnie trzy zadania do wyboru z listy 107 zadań opublikowanych na stronie. Zgłoszenia są przyjmowane do 2 kwietnia do godziny 23:59.

W obecnych czasach, gdy studia, dodatkowe fakultety czy znajomość języków obcych są jedynie bazą, a najważniejsze dla pracodawców są doświadczenie i umiejętności - udział w takich konkursach jak „Grasz o staż” ma coraz większe znaczenie” - mówi Anna Łukawska, koordynator konkursu w PwC (dawniej PricewaterhouseCoopers). Do gry o praktyki zapraszamy studentów III roku studiów I stopnia, studentów studiów II stopnia, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie przekroczyli 30 roku życia - dodaje.

Tegoroczna oferta jest rozbudowana - uczestnicy zarówno z uczelni ekonomicznych, humanistycznych jak i technicznych znajdą dla siebie interesujące staże w renomowanych organizacjach na terenie całego kraju. Dodatkowo praktyki oferowane w ramach konkursu są płatne i mają zapewniony merytoryczny przebieg - wszystko, po to, aby wiedza i umiejętności z nich wyniesione były jak największe.

„Grasz o staż” to więcej niż konkurs! Prowadzone przez nas statystyki wskazują, że niemalże 50% laureatów ostatniej edycji otrzymało ofertę dalszej współpracy po zakończeniu stażu - podkreśla Łukawska.Wysoką jakość konkursu potwierdza również objęcie „Grasz o staż” patronatem honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Co więcej, udział w konkursie to także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Stawką w grze jest m.in. tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, jak również studia podyplomowe, szkolenia biznesowe, kursy językowe, prenumeraty czasopism czy nagrody książkowe.

Dlaczego warto grać o staż? Wygrana w konkursie pozwoliła mi uwierzyć w siebie, dała możliwość rozwoju oraz nawiązania wielu ciekawych znajomości. Zawsze należy inwestować w siebie, a „Grasz o staż” to dobra inwestycja, która szybko się zwraca - tak udział w konkursie podsumowuje laureatka 14. edycji - Urszula Główka.
Szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań dostępna jest na stronie internetowej www.grasz.pl. Organizatorzy zachęcają także do kontaktu na www.facebook.com/graszostaz.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.