Jesteś 16416224 odwiedzającym, odsłon 42743156 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-10-13
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości - VIII Edycja konkursu na najlepsze biznesplany

Tylko teraz wszystkie osoby myślące o założeniu własnej firmy, mają okazję wziąć udział w VIII edycji konkursu na najlepsze biznesplany. Jest to największy tego typu konkurs w Polsce a główną nagrodą jest 10 tyś zł na rozpoczęcie własnej działalności.
W konkursie, którego organizatorem są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, może wziąć udział każda osoba, która ma pomysł na biznes i nie przekroczyła 30 roku życia. Inicjatywa jest doskonałą szansą dla młodych osób, które mają okazję sprawdzić, czy aby nieśmiałe pomysły dotyczące biznesu, nie są przypadkiem pomysłami, które mogą okazać się prawdziwym sukcesem.
Już po raz ósmy inicjatywa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości wyławiać będzie młode perełki biznesu, które zrealizują swoje marzenia o własnym biznesie. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłaszać swoje pomysły na biznes - termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 października b.r.

Adres konkursu - www.biznesplany.pl

            To już ostatni moment na wysłanie zgłoszeń, warto bo pula nagród to ponad 20 tyś. Złotych a każdy z zainteresowanych będzie mógł czerpać z korzyści inkubatora i skorzystać z pomocy jaką oferuje Fundacja AIP.

            Dodatkowo lokalny AIP Szczecin zachęca do podjęcia wyzwania i stworzenie własnego biznesu w ramach fundacji. Studenci mogą zdobyć tutaj potrzebne na studiach praktyki a przede wszystkim zobaczyć jak naprawdę wygląda biznes. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub wiesz co chcesz zrobić a ciągle boisz się ryzyka Inkubatory jako instytucja prowadząca preinkubacje są właśnie dla Ciebie.

Adres lokalnego AIP - www.aipszczecin.pl

            Jeżeli chcesz bliżej poznać fundację i interesują Cie praktyki z zakresu marketingu to zgłoś się do pawel.bury@aipszczecin.pl Prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.