Jesteś 16416194 odwiedzającym, odsłon 42743120 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-10-07
Konkurs Experience PwC!

Wystartował konkurs Experience PwC!
PwC zaprasza studentów zainteresowanych finansami, rachunkowością, prawem podatkowym oraz zagadnieniami branży konsultingowej do sprawdzenia się w VII edycji ogólnopolskiego konkursu.
Udział w Experience PwC to doskonała okazja do wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce i pod okiem doświadczonych ekspertów. Jest to również szansa na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród. Na zwycięzców czekają kursy językowe, zestawy publikacji naukowych, szkolenia biznesowe Akademii PwC oraz voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 PLN. Wyróżnieni otrzymają ponadto zaproszenia do odbycia praktyk w PwC.
Jeśli chcesz sprawdzić się w roli audytora lub doradcy i znasz język angielski, już dziś zarejestruj się na www.experiencepwc.pl i przejdź przez kolejne etapy konkursu:
- Test on-line,
- Case study on-line,
- Konferencja Finałowa.

Start 5 października. Termin nadsyłania testów on-line upływa 3 listopada.

Experience PwC and gain experience with PwC!

Partnerzy konkursu
empik school, Wydawnictwo Naukowe PWN
Patroni medialni

Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.plPraktyka studencka w PwC to nie tylko świetna okazja do wykazania się i zdobycia nowych umiejętności, ale także doskonały start do przyszłej kariery! Już w trakcie studiów (bądź tuż po ich ukończeniu) możesz poznać profesjonalny świat biznesu i sprawdzić się jako praktykant w wiodącej firmie doradczej na świecie. Absolwentów studiów wyższych zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości lub prawa podatkowego zapraszamy także do pracy w charakterze konsultantów.
Wszyscy, którzy do nas dołączają, mogą mieć pewność, że firma zaoferuje im stały rozwój oparty o realizację ciekawych projektów biznesowych, wymianę wiedzy wewnątrz zespołów oraz system szkoleń. 
 
Terminy rozpoczęcia i trwania praktyk zależą od działu, do którego aplikujesz:

Dział audytu

Praktyki zimowe w audycie, przeznaczone są dla studentów starszych lat (IV - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia) bądź dla absolwentów i trwają od listopada do marca. Jest to czas najintensywniejszej pracy konsultantów a tym samym moment, kiedy możesz nauczyć się najwięcej. Stałe zatrudnienie na stanowisku konsultanta w dziale audytu można rozpocząć we wrześniu.

Dział prawno-podatkowy

Nabór na praktyki w dziale prawno-podatkowym prowadzimy w trybie bieżącym. Praktyki te trwają najczęściej od 3 do 6 miesięcy i odbywają się w dowolnym momencie roku, w zależności od zapotrzebowania firmy. Studentom ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwentom dajemy ponadto możliwość podjęcia stałej pracy. Zatrudnienie może mieć miejsce w ciągu całego roku.

Dział doradztwa biznesowego

Praktyki w dziale doradztwa biznesowego, w zależności od zapotrzebowania poszczególnych zespołów, toczą się w różnych momentach roku i trwają zwykle od 3 do 6 miesięcy. Jeśli sprawdzisz się w czasie praktyki, możesz liczyć na propozycję stałej pracy.

Wszyscy praktykanci i pracownicy dołączający do naszych zespołów przechodzą ogólne szkolenia wprowadzające do firmy oraz szkolenia techniczne (merytoryczne). Nasz standardowy program szkoleń obejmuje szkolenia w zakresie kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności przygotowujących do zawodu konsultanta.

Poza tym, nasi praktykanci, tak jak wszyscy pozostali pracownicy, mogą liczyć na bieżącą ocenę swojej pracy.
Rekrutacja do PwC odbywa się w trybie bieżącym, jednak ze względu na nasze potrzeby biznesowe najlepiej składać swoje aplikacje przed terminem:

31 października

  • praktyki w dziale audytu
  • praktyki i praca w dziale prawno-podatkowym
  • praktyki w dziale doradztwa biznesowego
wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.