Jesteś 16416321 odwiedzającym, odsłon 42743257 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-10-08
Wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego

Już 18 października 2011 r. dokonamy przez głosowanie powszechne wyboru naszych przedstawicieli do Wydziałowej Rady Samorządu Studentów. Nie można przy tym zapomnieć, że Samorząd Studentów tworzą wszyscy studenci studiujący na Uniwersytecie Szczecińskim. Jednak to wybrani przedstawiciele w szczególny sposób będą dbać o interesy całej społeczności studenckiej. Z tego powodu gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i tym samym do skorzystania ze swojego prawa wyborczego. Jeśli jesteś kreatywny, lubisz się udzielać i leży Ci na sercu dobro studentów zachęcamy do kandydowania. Samorząd to wiele możliwości, ale i wiele pracy!. Więcej informacji znajdziecie w biurze Samorządu (p. 938). Zgłoszenia do Rady Samorządu Wydziału możecie pobrać poniżej oraz dostarczać do biur WRSS oraz URSS (Al. Papieża Jana Pawła II 31, pokój 011).OBWIESZCZENIE WYBORCZE
Uczelniana Komisja Rewizyjna URSS US ogłasza wybory uzupełniające do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług US, które odbędą się dnia 18.10.2011 r. .

Termin składania oświadczeń kandydatów do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego upływa dnia 11.10.2011 r. . Oświadczenia kandydatów należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 11.10.2011 r. w biurze WRSS WZiEU US (pokój 938) lub w biurze URSS US (Al. Papieża Jana Pawła II 31, pokój 011).

Nie stój w miejscu - zrób krok do przodu !!!
pobierz, wypełnij, podpisz, dostarcz do WRSS na Wydziale i wystartuj w WYBORACH !!!

Formularz wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego


Więcej informacji na:
www.samorzad.wzieu.pl
www.facebook.com/samorzad.wzieu

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.