Jesteś 17004414 odwiedzającym, odsłon 43351998 | Dzisiaj jest: Czwartek, 11 Sierpień 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-09-17
comm-on-lab

Całodobowe laboratoria wiedzy comm-on-lab we wrześniu w Kampusie Cukrowa-Krakowska

Zapraszamy do udziału w otwartych, całodobowych laboratoriach wiedzy comm-on-lab, które w dniach 22-24 września br. odbędą się w Kampusie Akademickim Cukrowa - Krakowska.

Motywem przewodnim tej edycji comm-on-lab jest zapoznanie z szerokim wyborem baz z całego świata, z których warto korzystać przy realizacji badań, analiz rynkowych i benchmarkingowych, wyznaczania kierunków rozwoju i poszukiwania okazji rynkowych. comm-on-lab to szeroka oferta szkoleń, które pozwolą zrozumieć korzyści, jakie można czerpać z każdej z nich. To uczestnicy zdecydują, które z baz są najbardziej przydatne z punktu widzenia społeczności województwa zachodniopomorskiego - bazy te zostaną zakupione do powstającego przy Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług SERVICE INTER-LAB i będą bezpłatnie dostępne dla społeczności comm-on-lab.

Oprócz tego comm-on-lab to bogata oferta szkoleń, wykładów, konsultacji oraz okazji do nawiązania kontaktów podczas wydarzeń towarzyszących. Zostały one zorganizowane przy współpracy z zachodniopomorskimi firmami, a także instytucjami, takimi jak Północna Izba Gospodarcza, ZPPZ Lewiatan, Urząd Miasta Szczecin, Narodowy Bank Polski oraz Regionalne Centrum Informacji Europejskiej. Partnerami wydarzenia są również Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US.

Pełny program wydarzenia i formularz rejestracji są dostępne pod adresem: www.sil.wzieu.pl. W przypadku dodatkowych pytań i/lub zainteresowania głębszą współpracą zapraszamy do kontaktu z Biurem SERVICE INTER-LAB (e-mail: service.inter-lab@wzieu.pl, tel.: 91 444 3382). Spotkanie organizowane jest w ramach Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.