Jesteś 17004387 odwiedzającym, odsłon 43351971 | Dzisiaj jest: Czwartek, 11 Sierpień 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-06-21
Złap Równowagę, Odkryj Naturę

BEZPŁATNE  OBOZY EKOLOGICZNE NA OBSZARACH NATURA 2000 !!!

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zaprasza wszystkich studentów na wakacyjną przygodę na łonie Natury. Tego lata, w ramach projektu indywidualnego pn. „Złap Równowagę, Odkryj Naturę" współfinansowanego przez Unię Europejską, realizujemy 30 bezpłatnych obozów ekologicznych o charakterze survivalowym na obszarach Natura 2000 dla 600 studentów.

Główną ideą obozów jest zapewnienie młodym ludziom dostępu do informacji na temat Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 oraz podniesienie ich poziomu wiedzy i świadomości w tym temacie.

Zapraszamy wszystkich studentów z uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych, wieczorowych i niestacjonarnych. Formularz rejestracji będzie dostępny na stronie www.projekty.gdos.gov.pl od 6 czerwca 2011 r. Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej.

Projekt POIS.05.04.00-00-267/09 "Złap Równowagę, Odkryj Naturę" realizowany jest przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - Priorytet V: Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych, Działanie 5.4 Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej.

Patronat medialny: Polska Agencja Prasowa - Serwis Nauka w Polsce

Patronat projektu: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres: zaneta.karpinska@gdos.gov.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.