Jesteś 16396063 odwiedzającym, odsłon 42722388 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-03-25
Profesjonalne kadry - lepsze jutro

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego realizuje projekt systemowy pn. „Profesjonalne kadry - lepsze jutro” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.3.  Podnoszenie kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej. Celem głównym projektu jest wzrost jakości usług instytucji pomocy i integracji społecznej w województwie zachodniopomorskim, między innymi poprzez upowszechnienie wiedzy z zakresu polityki społecznej w regionie.

Zwracamy się z propozycją bezpłatnego publikowania wyników badań i analiz w zakresie polityki społecznej przeprowadzonych w województwie zachodniopomorskim. Mogą to być badania wykonane zarówno przez kadrę naukowo-dydaktyczną uczelni jak i przez studentów w ramach prac magisterskich lub doktoranckich.

Publikacje zostaną wydane w twardej oprawie w formacie zależnym od specyfiki pracy, w nakładzie 500 sztuk na standardowym papierze zgodnie z wymogami projektu publikacje trafią do rąk samorządowców, partnerów gospodarczych i społecznych oraz do kadr pomocy i integracji społecznej w regionie, a także do wszystkich Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej w Polsce.

KONTAKT
Piotr Szeszko
Koordynator projektu systemowego ROPS
tel. (91) 42 53 631
pszeszko@wzp.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.