Jesteś 16395434 odwiedzającym, odsłon 42721740 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2011-01-10
AIESEC University

Norweski? Chiński? Hiszpański? Dla nas to nie problem.

Już 17 stycznia rusza kolejna edycja warsztatów językowych organizowanych przez międzynarodową organizację AIESEC w ramach projektu AIESEC UNIVERISTY. Podczas ich trwania będzie można uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, francuskiego czy włoskiego, ale także rozpocząć naukę języków mniej popularnych, jednak bardzo pożądanych na rynku pracy takich jak język norweski, japoński czy chiński. Wszystkie warsztaty prowadzone są przez obcokrajowców w języku angielskim.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 120 minut. Dodatkowo dla naszych uczestników przygotowaliśmy godzinę konwersacji tygodniowo w prezencie. Warsztaty są prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64).

Proponowana przez nas cena jest bardzo konkurencyjna i dostosowana nie tylko do studenckich kieszeni. Koszt godziny zajęć to nieco ponad 6 złotych! A cena za 32 godziny warsztatów to jedynie 200 złotych. Dodatkowo w prezencie dla każdego uczestnika przygotowaliśmy bezpłatną godzinę konwersacji, a także 20 zł zniżki dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się na warsztaty.

Więcej informacji na stronie www.learnbyplay.pl oraz na naszym profilu na facebooku.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.