Jesteś 16395420 odwiedzającym, odsłon 42721726 | Dzisiaj jest: Piątek, 22 Październik 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2010-12-16
Co to jest neuroekonomia?

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy  wszystkich  zainteresowanych na noworoczny wykład.
Prof. dr hab. inż.  Janusz Kacprzyk z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, członek rzeczywisty Polskiej Akademii Nauk, członek zagraniczny Hiszpańskiej Królewskiej Akademii Nauk Ekonomicznych i Finansowych (RACEF), Prezes Polskiego Towarzystwa Badań Operacyjnych I Systemowych (PTBOiS), b. Prezydent International Fuzzy Systems Association (IFSA),  wygłosi wykład pod tytułem:

Co to jest neuroekonomia?

Neuroekonomia jest nową dziedziną nauki, powstałą na początku XXI wieku, na przecięciu ekonomii i nauk decyzyjnych, ekonomii behawioralnej oraz badań nad mózgiem. Źródeł neuroekonomii można się doszukiwać w pracach wielu ekonomistów behawioralnych i psychologów decyzji, m.i. laureata Nagrody Nobla Daniela Kahnemana. Neuroekonomia jest obecnie intensywnie rozwijana na czołowych uczelniach, jak np. Massachussets Institute of Technology (MIT), Carnegie Melon University, California Institute of Technology.
Neuroekonomia jest fascynującą nauką o nowoczesnym, realistycznym podejmowaniu decyzji ekonomicznych, biznesowych i in., a także o tym, jak działa ludzki mózg w czasie realizacji zadań podejmowania decyzji, oraz jakie to ma znaczenie dla procesu podejmowania decyzji i jego wyników.
Wykład odbędzie się 4 stycznia (wtorek), o godz. 10.15 w auli 126 Wydziału Informatyki ZUT, przy ulicy Żołnierskiej 52 (budynek WI 2).
Serdecznie zapraszamy!

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.