Jesteś 17114771 odwiedzającym, odsłon 43465315 | Dzisiaj jest: Piątek, 30 Wrzesień 2022 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2010-05-12
Idziemy na plażę


IDZIEMY NA PLAŻĘ !

Czy spotkałeś się kiedykolwiek ze zdaniami typu: "Szczecin leży nad morzem" albo ktoś zaczepił Cię w centrum miasta i zapytał, którędy na plażę. W świadomości chyba większości Polaków znajduję się to błędne przeświadczenie. Szczecin od zawsze był i będzie związany z morzem. Nikt tego nie kwestionuję i my też nie chcemy tego kwestionować. Jednak fakt jest jeden. Od Szczecina najbliżej znajduję się plaża w Międzyzdrojach. 100 km od centrum Naszego miasta !!!!
IDZIEMY NA PLAŻĘ ! To happening, który wpisuję się w tegoroczne szczecińskie Juwenalia. Impreza odbędzie się na Placu Grunwaldzkim w największym szczycie. Tą inicjatywą chcemy pokazać mieszkańcom Naszego Miasta, że środowisko studenckie potrafi się dobrze bawić. Chcemy zaznaczyć Naszą obecność, a po za tym pokazać, że Coś dzieję się nie tak. Upadek Stoczni Szczecińskiej, ciągle niewykorzystany potencjał Odry sprawiają chyba, że Szczecin oddala się od morza.

Dlatego zapraszamy Was podczas Juwenaliów do uczestnictwa w tym trochę ironicznym, ale ciekawym eventcie.

Sprawa jest prosta. Spotykamy się na Placu Grunwaldzkim przebrani tak jak na plażę. Bikini, pamelki, shorty, piłki plażowe, leżaki, okulary przeciwsłoneczne, japonki, olejek do opalania, lody, wszystkie te atrybuty plażowania są wręcz niezbędne.

Zaczynamy o 14.00. Chłodzące smakołyki i liczne atrakcje dla wszystkich.

Szczegóły:
www.samorzad.wzieu.pl
www.samorzadus.pl
www.juwenalia.szczecin.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.