Jesteś 15996152 odwiedzającym, odsłon 42304507 | Dzisiaj jest: Czwartek, 15 Kwiecień 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2009-11-16
Finał konkursu Startup Challenge
Już 19 listopada 2009 r. odbędzie się finał konkursu Startup Challenge w ramach Forum Inwestycyjnego AMBER w Szczecinie. Najlepsze startupy zaprezentują się przed inwestorami i ekspertami z branży internetowej. Odbędą się też dwa panele dyskusyjne na temat Aniołów Biznesu i poszukiwania inwestorów.

Finaliści Startup Challenge zaprezentują się przed inwestorami i publicznością podczas Forum Inwestycyjnego Amber które odbędzie się 19-20 listopada 2009 r. Tematem forum są perspektywy rozwoju współpracy Aniołów Biznesu i startupów w Polsce. Komentatorami wystąpień startupów podczas finału Startup Challenge będą:
  • Michał Brański o2.pl / Sail Fund
  • Tomasz Woźniak Business Angel Seedfund
  • Krzysztof Kowalczyk UBIK Business Consulting
Wśród zaproszonych gości będzie też przedstawiciel Codility - polskiego zwycięzcy konkursu Seedcamp. Drugiego dnia Forum odbędą się szkolenia dla inwestorów i startupów poszukujących finansowania. Zapraszamy do zapoznania się z programem Forum Inwestycyjnego AMBER oraz do rejestracji uczestników która trwa do 16 listopada 2009 r.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia. Startupy zaprezentują się też na stoiskach podczas Forum. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Twórcy młodych, innowacyjnych projektów z branży IT z północno-zachodniej Polski dzięki Startup Challenge mają możliwość pokazania swojego startupu światu i szansę znalezienia inwestora. Uczestnicy konkursu wzięli też udział w ścieżce rozwoju: warsztacie z inwestorem, szkoleniu z przygotowania biznesplanu oraz indywidualnych konsultacjach. Wybrane startupy zaprezentowały się też na specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp pod koniec października. 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.