Jesteś 16000272 odwiedzającym, odsłon 42308761 | Dzisiaj jest: Piątek, 16 Kwiecień 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2009-11-13
Polska wobec światowego kryzysu gospodarczego - raport NBP

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z  Raportem Narodowego Banku Polskiego  pt. „Polska wobec światowego kryzysu gospodarczego”.
Celem przygotowania przez NBP  Raportu jest stworzenie podstawy do dyskusji nad wyzwaniami i propozycjami dla polityki gospodarczej.

Załączana  publikacja dostępna jest również w wersji elektronicznej  na stronie  www.nbp.pl .
Jest to pierwsza  wersja Raportu, który będzie rozszerzany w wyniku cyklicznych dyskusji organizowanych przez NBP we współpracy z Polską Akademią Nauk, Polskim Towarzystwem Ekonomicznym i środowiskiem akademickim w regionach. Ostateczna wersja Raportu będzie uzupełniona i pogłębiona dzięki uwagom i wnioskom zgłaszanym w trakcie konsultacji jego treści.

Mamy przyjemność zaprosić Szanownych Państwa   do wyrażenia opinii oraz uwag  na temat publikacji  podsumowującej  dotychczasowe działania, które mają na celu ograniczenie skutków spowolnienia gospodarczego podczas  spotkania z członkiem Zarządu NBP prof. Małgorzatą Zaleską oraz przedstawicielami Instytutu Ekonomicznego Centrali NBP.

Spotkanie ze środowiskiem naukowym Szczecina  odbędzie się  17 listopada 2009r. w auli im. prof. L. Babińskiego  Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US przy. Mickiewicza 64,  o godzinie 10.15.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.