Jesteś 17256016 odwiedzającym, odsłon 43610894 | Dzisiaj jest: Środa, 30 Listopad 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2009-06-16
Podsumowanie "Dnia z TUI"
3 czerwca 2009 na WZiEU odbyło się zapowiadanie spotkanie z przedstawicielami branży turystycznej pod nazwą DZIEŃ z TUI. Zaproszeni goście, tj. panie Marta Biela i Kamila Mańko, pracujące w TUI Centrum Podróży w Szczecinie podjęły się przeprowadzenia dwóch wykładów.

Pierwszy z nich dotyczył praktycznego zastosowania globalnego systemu rezerwacyjnego "AMADEUS" i przeznaczony był dla studentów kierunku Turystyka i Hotelarstwo, ponieważ to oni w trakcie nauki zapoznają się z funkcjonowaniem systemu. Pani Marta Biela, jako wieloletni praktyk pracy z "AMADEUSEM" podzieliła się wieloma ciekawostkami oraz udzieliła odpowiedzi na pytania nurtujące studentów.

Drugi wykład, prowadzony przez Panią Kamilę Mańko, dotyczący praktycznych aspektów funkcjonowania biura podróży zgromadził studentów z wielu kierunków. Wszyscy mięli okazję zapoznać się z krótką historią tej organizacji, procesem obsługi klienta w biurach TUI czy ich polityką jakości.

Oba wykłady cieszyły się popularnością wśród studentów. Przygotowaniem spotkania z branżą - czyli z potencjalnym pracodawcą - zajęło się Koło Naukowe Turystyki "KoNTurUS" wraz z dr Adamem Pawliczem, w ramach podjętej w swych działaniach tematyki personelu w turystyce.

Kolejnym wydarzeniem z tego cyklu będzie: VII Studencka Konferencja Naukowa "Turystyka w regionie" pt. Personel jako narzędzie marketingu - mix na regionalnym i globalnym rynku turystycznym, która odbędzie się 22 - 23.10.2009 w podziemiach Szczecina. KNT "KoNTurUS", którego opiekunem jest dr hab. prof. US Aleksander Panasiuk, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału - więcej informacji na www.konturus.wzieu.pl.


wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.