Jesteś 17256152 odwiedzającym, odsłon 43611030 | Dzisiaj jest: Środa, 30 Listopad 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2008-10-29
Business Centre Club

Tego nie można przeoczyć!
Zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Rozwoju Kadr. Wkręć się i zostań członkiem Zachodniopomorskiego Studenckiego Forum Business Centre Club!

Dlaczego warto?
Program Rozwoju Kadr ma na celu wykształcenie niezbędnych umiejętności i kwalifikacji, które decydują o tym, czy dana osoba w przyszłości stanie się dobrym menedżerem lub przedsiębiorcą. Cel ten osiągany jest poprzez członkostwo w SF BCC; koordynacje projektów; zajmowanie stanowiska w zarządzie organizacji, jak również poprzez szkolenia, które przygotowują członków merytorycznie do podejmowanych działań. Daje to możliwość zastosowania w praktyce wiedzy zdobywanej podczas studiów.

Czy warto?
Warto, jeżeli chcesz po studiach znaleźć swoje miejsce na rynku pracy, jako pracownik, kierownik w dobrze prosperującej firmie, lub przedsiębiorca dający prace innym.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.zachodniopomorski.sfbcc.org.pl , dołączyć CV i wysłać na adres: e_stencelewicz@o2.pl . Spróbuj, naprawdę warto!

Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju, a mianowicie Business Centre Club. Członkostwo w naszej organizacji studenckiej to niepowtarzalna okazja do przełamywania barier w naszej świadomości, kształcenia przedsiębiorczych postaw, czy też zdobywania praktycznych umiejętności, które są niezbędne w dalszej karierze zawodowej.
Staramy się, aby każda osoba działająca w organizacji uzyskała niezbędne umiejętności i doświadczenie potrzebne do prowadzenia własnego biznesu w przyszłości, aby znalazła swoją własną drogę do sukcesu.
Dlatego też, przeprowadzamy szereg inicjatyw zmierzających ku temu. Naszą całą pracę i wysiłek poświęcamy m.in. temu, by zachęcić jak najwięcej młodych ludzi do podjęcia ryzyka, jakie wiąże się z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej.
Spróbuj, naprawdę warto!
www.zachodniopomorski.sfbcc.org.pl

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.