Jesteś 17896392 odwiedzającym, odsłon 44293103 | Dzisiaj jest: Niedziela, 3 Grudzień 2023 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2008-10-22
Ogólnopolska Rekrutacja NZS 2008
Studenci i studentki! W tym tygodniu macie niesamowitą okazję do rozpoczęcia nowego okresu w swoim życiu studenckim. W całej Polsce trwa właśnie rekrutacja do Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Zapraszamy wszystkich ambitnych, kreatywnych i przedsiębiorczych studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie, odnaleźć swoje miejsce na uczelni, poznać mnóstwo przyjaciół. NZS jest największą organizacją studencką w Polsce i to dzięki nam możesz stać się pełnowartościowym studentem.

Warto wybrać NZS, kiedy obca jest Ci bierność. Jeśli chcesz się nieustannie rozwijać, sprawdzić się w działaniu, zdobyć dużo wiedzy, której nie dostaniesz na studiach, a która przyda Ci się w późniejszym życiu zawodowym. Z nami nauczysz się jak działać w zespole, dowiesz się jak zostać liderem grupy i jak zarządzać ludźmi. Zaprojektujesz swój pierwszy plakat, wymyślisz hasło reklamowe i sposób promocji projektu. Stworzysz budżet, pozyskasz sponsorów i będziesz monitorował przepływy finansowe. To oznacza, że poznasz wiele z aspektów zarządzania od strony praktycznej.

Działając aktywnie w NZS:

Zyskasz potrzebne doświadczenie

Poznasz wspaniałych ludzi i dobrze się bawić

Nawiążesz cenne kontakty i dostaniesz się na ciekawe praktyki

Będziesz pracować przy ambitnych projektach i sprawdzisz się jako lider

Podniesiesz swoje kompetencje na profesjonalnych szkoleniach

Masz szansę współpracować ze studentami z całej Polski

Zależy nam, aby aktywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego też wspólnie realizujemy wiele wartościowych przedsięwzięć, doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy cenne doświadczenie zawodowe. W przyjacielskiej atmosferze spędzamy czas, poznajemy interesujące osoby z różnych środowisk, od studentów po dyplomatów czy ludzi biznesu.

Niezależne Zrzeszenie Studentów to wyjątkowe akcje i wyjątkowi ludzie, którzy odmienią Twoje życie studenckie. Działaj razem z nami aby doskonalić swoje CV, rozwijać zainteresowania, zdobywać kwalifikacje i doświadczenie. Pracując w organizacji spotkasz profesjonalne podejście kreatywnych ludzi oraz ambitne projekty koordynowane w całości przez studentów.

Zrób pierwszy krok na drodze do Twojego sukcesu.
Nie Zmarnuj Studiów. Zacznij działać!. Dołącz do NZS Szczecin

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.