Jesteś 15824616 odwiedzającym, odsłon 42120837 | Dzisiaj jest: Niedziela, 24 Styczeń 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2019-03-11
Warsztaty Castra Romana w Zespole Szkół we Wrocławiu!

Członkowie Koła Naukowego Zarządzania Projektami wraz z dr Joanną Rzempałą, siódmego marca odwiedzili Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu, w celu przeprowadzenia warsztatów.

 

Spotkanie z uczniami miało na celu zapoznanie ich z tematyką zarządzania projektami w sposób innowacyjny, w postaci gry symulacyjnej. Po krótkim i treściwym wprowadzeniu teoretycznym, każda z czterech grup otrzymała zestaw przygotowujący do rozgrywki! Każdy zespół miał również przydzielonego jednego z członków Koła Naukowego, który nadzorował przebieg gry i służył pomocą w przypadku pojawienia się niejasności.

 

Warsztat Castra Romana wywołał w uczestnikach ogromne emocje i duże zaangażowanie. Wymagał od uczniów zastosowania umiejętności planowania strategii oraz przewidywania barier, które mogą pojawić się w trakcie gry. Każdy zespół musiał również dokonać odpowiedniego podziału ról, aby osiągnąć wspólnie założony cel. Wszystkie elementy, które pojawiły się w trakcie gry, są również niezbędne w tworzeniu projektu. Na podstawie warsztatu, poprzez zabawę, uczniowie nauczyli się, że aby osiągnąć sukces w projekcie, należy posiadać szereg umiejętności dotyczących współpracy w zespole lub tworzenia strategii.

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.