Jesteś 16267904 odwiedzającym, odsłon 42587949 | Dzisiaj jest: Wtorek, 3 Sierpień 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2018-04-27
Studencie! Zostań Junior Ogarniaczem Wszechrzeczy!

Katedra Organizacji i Zarządzania zaprasza studentów Wydziału na szkolenie prowadzone przez praktyków biznesu, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak zdobyć świetną pracę nie mając doświadczenia.

Prowadzący: Joanna Jaszewska, Justyna Stroynowska

Termin: 7.maja (poniedziałek), godz. 10.15 – 12.00.

Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, ul. Cukrowa 8, sala 010 SIL.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat lokalnego rynku pracy oraz możliwości jakie oferuje absolwentom uczelni. Dowiedzą się czym jest social recruiting oraz jak należy budować swoją markę osobistą w sieci. Będą potrafili zdefiniować i akcentować swoje mocne strony. Dodatkowo uczestnicy zostaną kompleksowo przygotowani do udziału w  procesach rekrutacyjnych - będą potrafili przygotować swoje profile w mediach społecznościowych, będą wiedzieli jak przygotować się i zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej, a także dowiedzą się jak napisać CV, które przyciągnie uwagę rekrutera i zagwarantuje im zaproszenie do dalszego etapu rekrutacji.

 

Prowadzący:

Joanna Jaszewska, specjalistka ds. rekrutacji w LSJ HR Group, psycholog, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Na co dzień zajmuje się rekrutacją do takich branż jak IT, programistyczna, czy BPO i SSC.

Justyna Stroynowska, specjalistka ds. promocji w Fundacji Rozwoju Zawodowego Talent & Kariera. Na co dzień prowadzi działania Fundacji skierowane do młodzieży - uczniów oraz studentów, zajmuje się m.in. promocją Fundacji, a także nawiązuje relacje z partnerami biznesowymi oraz lokalnymi szkołami i uczelniami.

 

Serdecznie zapraszamy!

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.