Jesteś 17004393 odwiedzającym, odsłon 43351977 | Dzisiaj jest: Czwartek, 11 Sierpień 2022 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2017-11-27
Reakredytacje IPMA Student dla Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług

Miło nam poinformować, że Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymał dla studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia dla kierunków Ekonomia, Logistyka, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość oraz Turystyka i Rekreacja reakredytację IPMA Student przyznawaną przez International Project Management Association Polska.

 

Akredytacja IPMA Student to potwierdzenie, że programy nauczania Wydziału związane z zarządzaniem projektami, są zgodne z wymaganiami kompetencyjnymi certyfikatów nadawanych przez tę organizację. Dzięki akredytacji dla WZiEU, studenci z tego Wydziału, którzy zaliczą ścieżkę akredytowanych przedmiotów, będą mogli przystąpić do egzaminu i uzyskać taki certyfikat. IPMA podkreśla, że certyfikat stanowi podsumowanie akademickiej edukacji w zakresie zarządzania projektami oraz jest obiektywnym i rozpoznawalnym przez pracodawców świadectwem posiadanych kwalifikacji, które są uniwersalne i niezależne od branży.

 

International Project Management Association Polska (IPMA Polska) jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit International Project Management Association, zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów na całym świecie. Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska zrzesza członków z województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.

 

 

 

Gratulujemy!

dr Joanna Rzempała - Menedżer Programu IPMA-Student, Członek Zarządu IPMA Polska

dr Rafał Szymański - Przewodniczący Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.