Jesteś 17896406 odwiedzającym, odsłon 44293119 | Dzisiaj jest: Niedziela, 3 Grudzień 2023 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2017-05-22
Zaproszenie na spotkanie Meet Project Managers

Katedra Organizacji i Zarządzania oraz Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska serdecznie zapraszają wykładowców i studentów Wydziału na spotkanie Meet Project Managers. Tematyka spotkania poświęcona zostanie realizacji projektów studenckich oraz zarządzaniu ryzykiem w projektach.

Wykłady poprowadzi Project Manager - Pan Mateusz Trzeciak.

Termin: 24.maja (środa), godz. 12.15 – 14.00.

Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, ul. Cukrowa 8, sale 314-315 SIL

 

Harmonogram spotkania:

I część:

Efektywne zarządzanie projektami Tematem prezentacji będzie omówienie zasad efektywnego zarządzania projektami studenckimi w porównaniu z projektami zarządzanymi w praktyce biznesowej. Pan Mateusz przedstawi przykłady projektów studenckich, skalę ich złożoności oraz zasady zarządzania, jak również problemy, które wynikły podczas ich realizacji. Czy przedsięwzięcia realizowane przez doświadczone Koła Studenckie są projektami? Jakie różnice występują między projektami realizowanymi przez studentów, a projektami biznesowymi? Jak zarządzać i prowadzić projekty eventowe? Na te i inne pytania postara się udzielić odpowiedzi Pan Mateusz Trzeciak.

 

II część:

Zarządzania ryzykiem w Agile Project Management czyli ryzyko w zwinnym podejściu do zarządzania projektami.
W ramach wykładu Pan Mateusz przedstawi dotychczasowe modele, techniki i metody zarządzania ryzykiem w podejściu zwinnym, zwracając uwagę na wyniki badań przeprowadzanych przez The Standish Group oraz VisionOne.
Przedstawi również wyniki badań jakościowych przeprowadzonych w przedsiębiorstwach stosujących zwinne zarządzanie projektami oraz wypracowany na ich podstawie model zarządzania ryzykiem.

 

Po Meet Project Managers (około godz. 14.15) zapraszamy na specjalne spotkanie Pana Mateusza Trzeciaka z Kołami Naukowymi na warsztat:

Rozpocznij swoją przygodę z projektami razem z nami :-)

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.