Jesteś 16162604 odwiedzającym, odsłon 42478845 | Dzisiaj jest: Poniedziałek, 21 Czerwiec 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2017-03-09
Wyrusz na podbój Wall Street

Uniwersytet Szczeciński wraz z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych organizuje drugą edycję Szkoły Giełdowej, w ramach której odbywać się będą kursy prowadzone przez specjalistów z zakresu rynku kapitałowego, wykładowców akademickich oraz pracowników instytucji rynku giełdowego, objęte honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ramach programu Szkoły Giełdowej współorganizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US zaplanowane są dwa kursy:

  • „Podstawy inwestowania na giełdzie” – 14 godzinny kurs przeznaczony dla przyszłych i początkujących inwestorów, obejmujący zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych.
  • „Inwestowanie na giełdzie” – 13 godzinny kurs dla średnio zaawansowanych, w ramach którego omawiane będą instrumenty pochodne i certyfikaty turbo notowane na GPW, analiza fundamentalna, w tym case study spółek z wybranych branż, analiza techniczna, a także zaawansowane zagadnienia dotyczące funkcjonowania Giełdy i wpływu otoczenia gospodarczego na GPW.

W kursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która jest zainteresowana poszerzeniem wiedzy dotyczącej rynku kapitałowego, sposobów inwestowania i zasad rządzących rynkiem papierów wartościowych. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących poziomu czy kierunku wykształcenia.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić kwestionariusz on-line.  Koszt i terminy kursów:

  • "Podstawy inwestowania na giełdzie" –  11-12 marca, 370 zł 
  • "Giełda dla średnio zaawansowanych" – 1-2 kwietnia, 450 zł

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie internetowej: www.gielda.usz.edu.pl.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.