Jesteś 15542219 odwiedzającym, odsłon 41812334 | Dzisiaj jest: Sobota, 26 Wrzesień 2020 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2017-03-01
WIB zaprasza studentów do udziału w Konkursie "Milion na Bank"

Jeśli jesteś studentem i chcesz dowiedzić się jak zarobić pierwszy milion zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Milion na Bank". Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania i zarządzania finansami osobistymi. Konkurs organizowany jest w ramach sektorowego programu Bankowcy dla Edukacji.

Konkurs będzie miał charakter rozgrywki w ramach symulacji internetowej „Pierwszy Milion“. Do gry można zalogować się w terminach 27 lutego - 12 marca 2017 roku w dowolnym czasie. Zakończenie gry nastąpi 12 marca o godzinie 23.59.

Aby wygrać należy zrealizować cel gry, czyli osiągnąć majątek równy 1 milionowi złotych w jak najmniejszej liczbie rund. Stały podgląd sytuacji w grze pozwala kontrolować pozycję w stawce i poznać kwoty dzielące poszczególnych uczestników. Do gry można przystępować kilka razy i osiągać coraz lepsze wyniki.

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich uczelni w Polsce. Aby stanąć w szranki i zdobyć cenne nagrody należy wejść na stronę konkursu, zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz i rozpocząć grę.

Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w regionach, a spośród nich trójka najlepszych graczy otrzyma nagrody dodatkowe. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie http://www.wib.org.pl/milionnabank.

Organizatorami konkursu są Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!

Zgarnij wirtualną bańkę i zagraj o prawdziwe pieniądze!
Przy okazji nauczysz się sporo o inwestowaniu.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.