Jesteś 15554804 odwiedzającym, odsłon 41826982 | Dzisiaj jest: Czwartek, 1 Październik 2020 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2017-01-20
Relacja ze spotkania z cyklu Zarządzanie, jak się masz?
W dniu 16. stycznia br. o godz. 13.00, w sali 010 WZiEU odbyło się pierwsze spotkanie nauki z praktyką z cyklu ZARZĄDZANIE, jak się masz?: wykład Zarządzanie w TSL, zorganizowany przez Katedrę Organizacji i Zarządzania oraz Katedrę Gospodarki Światowej i Transportu Morskiego. Gościem specjalnym, a jednocześnie Prelegentem był Pan Mirosław Mrówczyński, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu transportem lądowym, wodnym i powietrznym, pracujący w spółkach krajowych i międzynarodowych, obecnie Dyrektor PKP CARGO CONNECT Sp.z o.o.

Wykład Zarządzanie w TSL podejmował tematykę zarządzania w obszarze transportu, spedycji i logistyki. W sposób szczególny dotykał m.in. tematów związanych z zarządzaniem "ręcznym", zarządzaniem firmą w formule procesowej z zastosowaniem technik i metod zarządzania, zarządzaniem firmą w formule produktowej i one stop shopping. W trakcie wykładu stawiane były pytania o aktualność wybranych metod zarządzania i ich efektywność w odniesieniu do specyfiki samochodowej i kolejowej. Wykład pobudził do aktywności przybyłe osoby. Organizatorzy bardzo dziękują za zadane pytania i podzielenie się własną refleksją, które z pewnością wzbogaciły to spotkanie.

Dr Katarzyna Brzychy i dr Karolina Drela, jako założycielki ZARZĄDZANIE, jak się masz?, chciałyby podziękować wszystkim przybyłym Gościom: przedsiębiorcom, naukowcom i studentom za udział w wykładzie i wymianę myśli! Szczególne podziękowania dla Pana Mirosława Mrówczyńskiego za ciekawy, pobudzający do refleksji i wypełniony wieloma przykładami "z życia zawodowca" wykład.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zachęcamy do czynnego udziału w kolejnych wykładach ZARZĄDZANIE, jak się masz?

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.