Jesteś 15539852 odwiedzającym, odsłon 41809396 | Dzisiaj jest: Czwartek, 24 Wrzesień 2020 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2017-01-13
Relacja ze spotkania z cyklu Meet Project Managers

W dniu 11. stycznia br. o godz. 17.00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Meet Project Managers: warsztat Ja Spółka Akcyjna, zorganizowany przez Katedrę Organizacji i Zarządzania, Zachodniopomorską Grupę Regionalną IPMA Polska oraz koło naukowe zarządzania projektami PROJECT. Gościem specjalnym – Naszą Prelegentką była Pani Małgorzata Krawczak, certyfikowany coach, certyfikowany trener Points Of You®, terapeuta EEG-biofeedback I i II stopnia, właścicielka NaturaSukcesu.pl.

Ja Spółka Akcyjna to wyjątkowy warsztat coachingowy, podczas którego każdy z uczestników mógł spojrzeć na siebie inaczej, z innej perspektywy. Kim jest osoba, którą jestem? Jak mogę jej pomóc stać się jeszcze szczęśliwszą i spełnioną? Co zrobić, aby wzmocnić jej poczucie własnej wartości? Jak i jakie tworzę relacje, jak te relacje wpływają na mnie i jaki jest mój udział w tych relacjach oraz co mogę zmienić w tych relacjach? Dzięki pracy z obrazem i metaforą, uczestnicy, dzięki fenomenalnej Pani Małgosi Krawczak udali się w podróż w głąb siebie, by uzyskać odpowiedź na te trudne pytania. Zdobytą wiedzę praktyczną, w zakresie rozpoznawania temperamentów oraz wykorzystania storytellingu i metafory, będą mogli z powodzeniem zastosować także w pracy, do zarządzania zespołami i do usprawniania relacji między pracownikami.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom: przedsiębiorcom, naukowcom i studentom za udział w spotkaniu i zaangażowanie w Warsztat! Szczególnie gorąco dziękujemy Naszej Wspaniałej Pani Trener – Małgosi Krawczak!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zachęcamy do czynnego udziału w kolejnych Meet Project Managers.

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.