Jesteś 12799237 odwiedzającym, odsłon 37121157 | Dzisiaj jest: Piątek, 27 Kwiecień 2018 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne US

Aktualności
2017-01-11
Konferencja Naukowa o Higienie Psychicznej - zwieńczenie kampanii psychoedukacyjnej RESTart

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Psychologów Ego Uniwersytetu Szczecińskiego przy współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Instytutem Psychologii US zapraszają na konferencję podsumowującą działania kampanii psychoedukacyjnej pn. RESTart.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu poświęconym problemom zdrowia psychicznego wśród młodzieży i studentów.

Konferencja ma na celu upowszechnienie wiedzy nt. zdrowia psychicznego, o wpływie stylu życia na naszą kondycję psychofizyczną. Poprzez wydarzenie chcemy także zwrócić uwagę na konieczność reagowania na obniżenie kondycji psychicznej swojej lub bliskich. Prelekcje zaproszonych gości dotyczyć będą także problemów zdrowia psychicznego, jakie co raz częściej obserwujemy w naszym środowisku akademickim.

Spotkanie ma na celu także kształtowanie postaw zrozumienia i akceptacji oraz przeciwdziałanie dyskryminacji i stygmatyzacji osób z zaburzeniami psychicznymi wśród młodych ludzi.

 

Konferencja odbędzie się 12 stycznia 2017 r. w Auli Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Krakowska 74-79) w godzinach 11:00 – 16:30.

 

Program

 

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
Biblioteka

E-dziekanat


Selfcare

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.