Jesteś 15554698 odwiedzającym, odsłon 41826852 | Dzisiaj jest: Czwartek, 1 Październik 2020 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-12-15
Kiermasz Świąteczny

Koło Naukowe Komunikacja w Biznesie, działające na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Samorząd Studencki WZIEU oraz wspierający inicjatywę studenci organizują Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się dnia 15.12.2016r. w godz. 9-14 w holu głównym.

Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie Pani Katarzyny Dremo, rodziny studentki naszego Wydziału. Pani Kasia ma nieoperacyjnego glejaka wielopostaciowego na pniu mózgu o dużej złośliwości ( III stopień). Nadzieją na powrót Pani Kasi do normalnego życia i pracy jest długie, ciężkie i kosztowne leczenie: chemioterapia, radioterapia i leki sprowadzane z zagranicy.

Fanty na ten szczytny cel przekazują nam m.in.: Home.pl, Unity Line, Ice Berg, Espadon Szczecin, Ssang Young Polska, Columbus Coffee oraz Fundacja Legii czy Osiedle Gumieńce. Ponadto wśród losów znajdą się miłe niespodzianki od naszych Wykładowców :) Oprócz fantów będziecie mogli kupić również ciasta i babeczki, upieczone przez studentów oraz Wykładowców.

Zachęcamy Was serdecznie, cel jest naprawdę szczytny - warto pomagać !!!

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.