Jesteś 15528648 odwiedzającym, odsłon 41795436 | Dzisiaj jest: Niedziela, 20 Wrzesień 2020 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-12-05
Meet Project Managers - relacja ze spotkania

W dniu 23. listopada o godz. 17.00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Meet Project Managers. Kierownikiem tego MPM była Pani Małgorzata Smolska z Katedry Organizacji i Zarządzania Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, zaś spotkanie poprowadził dr Rafał Szymański – Przewodniczący Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, przy czynnym udziale studentów z Koła Naukowego Zarządzania Projektami PROJECT.

Warsztat „Zbuduj swój zespół w oparciu o Style Myślenia i Działania FRIS” poprowadzony przez Panią Kamilę Pępiak-Kowalską, trenerkę biznesu, akredytowaną coach PCC ICF przyczynił się nie tylko do poznania przez uczestników stylów myślenia i działania FRIS w teorii, ale także do wykorzystania tej metodyki w praktyce. Zebrani dowiedzieli się, że o potencjale zespołu decyduje między innymi odpowiednio wywołany efekt synergii oraz o tym, jak wykorzystać metodykę FRIS w pracy menadżera, którego celem jest właściwy podział działań, zgodny z kompetencjami, predyspozycjami i chęciami poszczególnych członków zespołu.

Uczestnicy warsztatu, wśród których znaleźli się między innymi przedsiębiorcy, naukowcy i studenci, bezpośrednio po warsztacie aktywnie uczestniczyli w rozmowach o metodyce FRIS, wyzwaniach kierowników projektów i realizowanych projektach. Miła atmosfera i poczęstunek zapewniony został przez właścicieli Restauracji „Konstelacja Kuchnia&Wino” (https://facebook.com/konstelacja.szczecin). Relacja wideo z przebiegu warsztatu będzie dostępna już wkrótce na https://web.facebook.com/ipma.zachodniopomorskie oraz https://www.facebook.com/meet.project.managers/  Już teraz zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia a także do śledzenia ogłoszeń o kolejnych spotkaniach z cyklu Meet Project Managers.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.