Jesteś 15915242 odwiedzającym, odsłon 42218563 | Dzisiaj jest: Wtorek, 9 Marzec 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-11-07
The REAL Innovation Invitation

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić na wydarzenie promujące wyniki osiągnięte w ramach realizacji międzynarodowego projektu REAL, International Multiplier Event „The REAL Innovation Invitation”.

Wydarzenie odbędzie się w dniu  16 listopada 2016 roku od godz. 10.00 w sali 315-316 budynku Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług SERVICE INTER-LAB przy ulicy Cukrowej 12 w Szczecinie, mieszczącym się przy Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Przedsięwzięcie jest poświęcone popularyzacji rezultatów projektu, w tym szczególnie wykorzystania przez trenerów kursu szkoleniowego Innovation Invitation, mającego na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu innowacyjności i przedsiębiorczości absolwentów uczelni wyższych, ze szczególnym ukierunkowaniem na absolwentów kierunków humanistycznych. Dodatkowo partnerzy projektu pragną zainteresować Państwa ideą tworzenia aliansów regionalnych na rzecz wspierania zatrudnienia absolwentów i podzielić się międzynarodowymi doświadczeniami w tym zakresie. Jednocześnie celem spotkania jest wypracowanie konkretnych pomysłów wspólnych regionalnych i ponadregionalnych inicjatyw, które mogą zostać podjęte, aby wzmocnić rezultaty projektu w przyszłości.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są:

lub

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, rezerwacja następuje zgodnie z kolejnością zgłoszeń. O potwierdzeniu rezerwacji lub o wpisaniu na listę rezerwową Organizatorzy poinformują osobnym e-mailem.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 91 444 31 88.

Przedstawiamy ramowy program wydarzenia.

---

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.