Jesteś 15915221 odwiedzającym, odsłon 42218542 | Dzisiaj jest: Wtorek, 9 Marzec 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-11-02
Be MODERN after launch

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić na wydarzenie  promujące wyniki osiągnięte w ramach realizacji międzynarodowego projektu „Mobile & Digital Elearning Toolkit - MODERN Toolkit”, the Multiplier Event „Be MODERN after launch”.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 16 listopada 2016 roku od godz. 13.30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego mieszczącym się przy ulicy Cukrowej 8 w Szczecinie (budynek Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług SERVICE INTER-LAB, sala 315-316).

Przedsięwzięcie jest poświęcone popularyzacji wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych na potrzeby organizacji procesu kształcenia, współpracy i wymiany wiedzy. Dzięki rezultatom osiągniętym w projekcie MODERN uczestnikom zostaną zaprezentowane wyniki audytu dostępnych na rynku aplikacji i serwisów, których zastosowanie pozwala z jednej strony uatrakcyjnić proces kształcenia poprzez wprowadzanie koncepcji mobile learning’u czy e-learning’u, a z drugiej rozwijać zdolności poznawcze użytkowników tych rozwiązań w drodze samokształcenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są:

lub

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, rezerwacja następuje zgodnie z kolejnością zgłoszeń. O potwierdzeniu rezerwacji lub o wpisaniu na listę rezerwową. Organizatorzy poinformują osobnym e-mailem.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 91 444 31 88 lub pod adresem modern@wzieu.pl.

Przedstawiamy ramowy program wydarzenia. Szczegółowe informacje o projekcie znajdziecie Państwo na stronie www.modern.pm.

---

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.