Jesteś 15915177 odwiedzającym, odsłon 42218498 | Dzisiaj jest: Wtorek, 9 Marzec 2021 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-09-28
Regionalne konsultacje społeczne Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju

Na podstawie Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, w lipcu br. powstał projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Sierpień i wrzesień to czas na poddanie go szerokim konsultacjom społecznym. W październiku finalna wersja dokumentu trafi pod obrady Rady Ministrów.

Podczas konsultacji, które miały miejsce w Stargardzie w dniu 27. września, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego reprezentował dr Rafał Szymański z Katedry Organizacji i Zarządzania. 

W obecności Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju Tadeusza Kościńskiego oraz przedstawicieli władz samorządowych województwa zachodniopomorskiego oraz lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli nauki, konsultowano projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Wszystkich pracowników Wydziału oraz studentów  zapraszamy do zgłaszania opinii i sugestii nt. SOR do 30 września 2016 r. poprzez formularz dostępny na stronie Ministerstwa Rozwoju:
https://www.mr.gov.pl/strony/plan-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/przeslij-opinie-o-strategii-odpowiedzialnego-rozwoju/

Więcej informacji na temat Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju:
https://www.mr.gov.pl/strony/plan-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/konferencje-konsultacyjne/.

 

 

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.