Jesteś 17379402 odwiedzającym, odsłon 43741849 | Dzisiaj jest: Niedziela, 29 Styczeń 2023 | Tydzień parzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-05-30
Relacja z konferencji pt. "Środki Unijne dla Młodych."

Szanowni Państwo,

dnia 13 maja 2016r. w budynku Service Inter-Lab odbyła się III edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. W ramach akcji została zorganizowana przez Koło Naukowe Logistyków - LogUS i Koło Naukowe Zarzadzania Projektami – Project konferencja pt. „Środki Unijne dla Młodych.”

W Konferencji uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4  im. Armii Krajowej w Szczecinie oraz Studenci Wydziału. Konferencję uroczyście otworzył dr Tomasz Norek – Prodziekan ds. Studenckich.

Podczas konferencji studenci z koła naukowego Project przedstawili korzyści płynące z korzystania z Service Inter-Lab, a następnie dr Katarzyna Brzychcy – ekspert w dziecinie Funduszy Europejskich, przedstawiła możliwości wykorzystania środków unijnych. Po krótkim wykładzie rozpoczęły się warsztaty. Cześć uczestników wzięła udział w Warsztacie – Gra „Poligon Projektów”, a pozostali uczestnicy tworzyli projekty unijne pod okiem Eksperta.

Ostatnim punktem konferencji był pokaz sztuki walki Marcina Parchety – absolwenta Wydziału Zarzadzania i Ekonomiki Usług, zawodowego Mistrza Świata w Kickboxingu w formule K1, 4 krotnego Mistrza Świata w Muay Thai. Po pokazie można było sobie zrobić zdjęcie z Mistrzem Świata.

Po wszystkich wydarzeniach uczestnicy konferencji udali się na pyszną grochówkę.

Zachęcamy do odwiedzania profilu Marcina: https://www.facebook.com/parchetamarcin/ jak i zapisywania się na treningi u Mistrza, więcej na www.nakmuay.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.