Jesteś 16416615 odwiedzającym, odsłon 42743596 | Dzisiaj jest: Środa, 27 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2016-03-23
Konkurs zbadaj.to

Zbadaj.to to konkurs organizowany przez PTBRiO i OFBOR od 2010 roku. Składa się z dwóch etapów, pierwszy - formularz z pytaniami konkursowymi umieszczony stronie www.zbadaj.to, drugi - przygotowanie odpowiedzi na zadanie konkursowe w formie prezentacji. Autorzy najlepiej ocenionych prezentacji zostają zaproszeni na warsztaty badawcze do prac nad rzeczywistym zagadnieniem badawczym, przesłanym przez partnera merytorycznego konkursu.

 

Początek konkursu zbadaj.to przypada na początek marca, kiedy aktywny będzie formularz zgłoszeniowy do pierwszego etapu. Formularz jest udostępniony na stronie www.zbadaj.to. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich studentów ciekawych świata i potrafiących zadawać pytania. Nagrodami są udział w trzech dniach warsztatów badawczych, płatne staże w agencjach badawczych oraz udział w Kongresie Badaczy | Consumer Intelligence – największej branżowej imprezie w Europie Środkowej. Finał konkursu zaplanowany jest na 27-29 czerwca 2016 r.

 

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii (PTBRiO) powstało w 1994 roku, obecnie liczy ponad 300 członków. Wielkość i zakres działań Towarzystwa nadal pozostaje ewenementem na skalę Europy. PTBRiO jest głównym ośrodkiem wymiany profesjonalnej wiedzy na temat badań rynku i marketingu oraz aktywnym rzecznikiem zrozumienia roli badań w biznesie i instytucjach. Więcej informacji na www.ptbrio.pl

 

Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku (OFBOR) jest związkiem pracodawców zrzeszającym 21 podmiotów badawczych. Zasadniczą rolą OFBOR jest wzmacnianie i propagowanie najwyższych standardów badań, a przez to dbałość o wizerunek całego sektora. Najważniejszym przedsięwzięciem organizacji jest Program Kontroli Jakości Pracy Ankieterów (PKJPA) oraz Program Kontroli Jakości Bezpieczeństwa Informacji (PKJBI).  Więcej informacji na www.ofbor.pl

 

Szczegóły dotyczące konkursu zbadaj.to znajdują się na stronie www.zbadaj.to, zaś na wszelkie pytania odpowie Iwona Ziółkowska, konkurs@zbadaj.to, tel. 22 648 44 92.

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.