Jesteś 16416190 odwiedzającym, odsłon 42743116 | Dzisiaj jest: Wtorek, 26 Październik 2021 | Tydzień nieparzysty

Wydziały US:

Zamiejscowe Wydział US: Jednostki administracyjne USAktualności
2015-10-23
Wizyta studyjna w Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.

Katedra Organizacji i Zarządzania oraz Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. zapraszają na seminarium informacyjne dot. projektu "Węzeł oczyszczania spalin wraz z modernizacją EC II w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.", które odbędzię się w dniu 28.10.2015 w godz. 10.00 - 13.00 na terenie fabryki.

Po seminarium istnieje możliwość zwiedzania Zakładów z przewodnikiem! Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, tel. kontaktowy) do poniedziałku 26.10.2015 na adres mailowy: malgorzata.smolska@wzieu.pl lub katarzyna.ziolo@wzieu.pl.

Projekt jest finansowany z Funduszy Norweskich i preferencyjnego programu wsparcia WFOŚiGW w Szczecinie. Seminarium będzie dotyczyło aspektów prawnych związanych z koniecznością realizacji europejskich wskaźników emisyjności zawartych Dyrektywie IED (w sposób przystępny zostanie pokazany aspekt techniczny instalacji, jak również zostanie omówiony aspekt związany z inżynierią finansową projektu i specyfiką finansowania grantami norweskimi oraz tzw. crossowania projektu). Kierownik Projektu przedstawi również kwestie dotyczące praktycznego zarządzania dużym projektem inwestycyjnym (budżet projektu wynosi ponad 163 mln PLN netto).

wróć
Szukaj wykładowcy
Szukaj poprzez Google
Jak do nas trafić?
E-dziekanat

Platforma studenta


Biblioteka

Moodle


Poczta

Intranet
Mapa serwisu

FAQ

Kontakt

© Uniwerystet Szczeciński. Wszelkie prawa zastrzeżone.